Tuğşah Bilge

Girişimci, yazar, şair, araştırmacı ve  radyo programcısıyım.  Aktif olarak teknoloji yatırımları yapıyorum. Mobil uygulamalar, dijital reklamcılık ve website kodlama işleriyle ilgileniyorum. Hobi olarak başladığım radyo programcılığının haricinde iş dünyasında varlığımı devam ettiriyorum.

Radyoculuğa başlamadan önce bir çok farklı sektörde çalışmış fakat memnun kalmamış bir bünye olarak, hobimden para kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Zeytin Fm, Bakırköy Fm, Meltem Radyo, Delta Fm gibi radyolarda bolca mesai harcamış, sonrasında kurduğum Radyocular Reklam Ajansı ve İntelijans sayesinde Türkiye genelinde 400’e yakın karasal radyo istasyonunda radyo programları yayınlanmış, ayrıca çeşitli reklam, medya planlama ve strateji geliştirmelerinde bulunmuş bir radyo programcısıyım. Sigarayı Bırak, Nasıl Başarılı Olurum, İstanbul’u Benimle Keşfet, Şairden Şaibeli Şiirler, Şaibeli Şairden Şiirler, Şiirler Şaibeli Şairden isimli kitapları yazmış bir yazarım.

Halen yapay zeka algoritmalarıyla çalışan yazılımlarla kurumsal firmalara hizmet ve danışmanlık sunuyorum. Teknoloji geliştirmenin yanı sıra sanatsal faaliyetlere devam ediyorum.  İnterneti kullanarak bir çok kaynağı taramaya ve araştırıp kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

 

Danışmanlık ve diğer her türlü iletişim için mail gönderebilirsiniz.

tugsah@gmail.com