Osman Cevdet Akçay Kenan Işık ve Deli Aşk

Osman Cevdet Akçay, Kenan Işık ve Deli Aşk arasındaki ilişki nedir?

Cumhurbaşkanı Kararı’nın Resmi Gazete’de yayımlanması sonucunda, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın Başkan Yardımcıları Emrah Şener, Taha Çakmak ve Mustafa Duman görevlerinden alındılar. Bu önemli pozisyonlardan birine de Osman Cevdet Akçay getirildi. Yaşanan bu değişikliğin ardından Osman Cevdet Akçay hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. Peki Osman Cevdet Akçay kimdir? Cevdet Akçay ne iş yapıyor? ikler, Türkiye’nin finansal yönetiminin gelecekteki yönünü belirleyecek önemli bir adım olarak görülüyor.

 

Yakın dostu konuştu ilk kez itiraf etti! ”Sesim sana geliyordur” 9 yıldır yatağa bağlı yaşayan Kenan Işık hakkında flaş açıklama geldi!

Kim Milyoner Olmak İster’in ünlü sunucusu Kenan Işık hakkında güzel bir haber beklenirken, yakın dostu Ali Sürmeli bir anısını anlattı herkesi duygulandırdı. ”Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor.” denen Kenan Işık için ortaya atılan iddialar asılsız çıkmıştı. 2014 yılında spor sonrasında girdiği saunada fenalaşmış ve dengesini kaybederek başını çarpmıştı. İşte son sağlık durumu ve Sürmeli’nin açıklamaları…

 

Deli Aşk oyuncuları ve konusu ile gündemde! Bu akşam TV’de: Deli Aşk filmi nerede çekildi, ne zaman yayınlandı, hikayesi ne?

Deli Aşk filmi bu akşam ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor. 2017 yapımı yerli komedi türündeki yapımın yönetmen koltuğunda Murat Dündar ve Murat Emre Kaman oturuyor. Deli Aşk filmi oyuncuları ve konusu gündemdeki yerini aldı. Maraş dondurmacısı Ekrem’in maceralarını anlatan yapım izleyenlerden tam not alıyor. Peki, Deli Aşk filmi nerede çekildi, ne zaman yayınlandı, ne anlatıyor? İşte, film hakkında tüm merak edilenler…

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.