Tuğşah Bilge
Tuğşah Bilge
Tuğşah Bilge - Freni Patlayan Motorcu
Loading
/
Genç adam o gün sevgilisiyle birlikte motorsiklet turu yapıyordu.Gezinti ilk başlarda çok güzeldi gencin sevgilisi için.Genç aşık ta sevgilisiyle birlikte zaman geçirmenin tadını çıkarıyordu.İşler yolunda gidiyordu ve tatlı bir mutluluk havası esiyordu aşk şehri Paris’te.Ama….
Genç adam o gün sevgilisiyle birlikte motorsiklet turu yapıyordu.Gezinti ilk başlarda çok güzeldi gencin sevgilisi için.Genç aşık ta sevgilisiyle birlikte zaman geçirmenin tadını çıkarıyordu.İşler yolunda gidiyordu ve tatlı bir mutluluk havası esiyordu aşk şehri Paris’te.Ama….Ancak bir süre sonra genç adam,gençliğin verdiği heyecanla hızlanmaya başladı.Kız bir süre sakin sakin durduktan sonra korkarak :
” Sevgilim biraz yavaş olurmusun? ” diye bağırdı.Genç : ” Bana arkamdan sıkıca sarılmazsan yavaşlamam ” dedi.Kız sarılmıştı ama genç yavaşlamıyordu.Kız tekrar : ” Sevgilim biraz yavaş ol” diye bağırdı… Genç : ” Bana – Seni Seviyorum – diye bağır ” dedi.
Kız bağırdı ancak genç çok az olsun yavaşlamıyordu.Paniğe kapılan kız yalvarmaya basladı ancak çocuğun son bir isteği daha vardı: ” Kasketimi çıkar ve tak başına yoksa durmam… ” Kız bu isteği de yerine getirir ama genç durmaz.Sonunda kaza yaparlar…. Olay Yeri incelendikten sonra iş aydınlanır…
Frenlerin tutmadığını farkeden genç son kez sevgilisinin onu sevdiğini duymak ister.Onun son kez kollrına girmek ister ve sevgilisinin ölmemesi için kasketini ona verir.Ve kız kurtulur onu ölümü pahasına seven sevgilisi sayesinde…Genç Adam ise canını vermiştir şu hayattaki tek varlığı için……..